Úvod | Novinky | Alternativa slunečních dioptrických brýlí

Alternativa slunečních dioptrických brýlí

Hledáte jednoduchou, rychle aplikovatelnou a levnou alternativu slunečních dioptrických či samozatmavovacích brýli? Řešením jsou polarizační klipy. Pojďme se společně podívat na tento sortiment.

Polarizační klipy na brýle

Jak už bylo řečeno výše, polarizační klipy jsou vhodnou alternativou slunečních dioptrických či samozatmavovacích dioptrických brýlí. Klip se jednoduše nasadí na obroučku dioptrických brýlí.

Hlavním účelem je ochrana zraku před oslněním a ostrým sluncem. Manipulace s klipem je velmi snadná a rychlá. Klipy jsou vhodné pro řízení automobilu, v tunelu pak jednoduše odklopíte klip nahoru. Existují i speciální klipy s rozjasňujícím žlutým filtrem, které jsou vhodné pro jízdu na kole nebo v autě, pokud je zamračeno nebo se stmívá. Cenově jsou klipy velmi výhodnou variantou oproti výše zmíněným variantám. Ceny se pohybují v řádech stokorun. Odpadá potřeba druhých brýlí i pouzdra.

V naší optice v Praze Stodůlky naleznete různé druhy slunečních polarizačních klipů vhodných jak na kovové tak i na plastové brýle.
Navštivte nás a vyzkoušejte polarizační klipy na Vašich dioptrických brýlích.

Polarizační klipy a filtry optika Stodůlky